Podporte nás, máme otvorené   •   Raňajky na izbu a room service počas celého dňa   •   Stravovanie na vyhrievanej terase alebo so sebou   •   Rezervujte teraz, plaťte pri príchode!
Najvýhodnejšie ponuky sú na našom webe - rezervujte online a ušetrite!
  Menu
Dospelí

Masáže na Masarykovom dvore

Oddýchnite si a zrelaxujte – doprajte si masáž na Masarykovom dvore. Pripravili sme pre vás nielen klasické masáže.

Vyberte si z našej ponuky:

KLASICKÁ MASÁŽ
Jeden z najstarších liečebných prostriedkov. Uvoľňuje napäté svalstvo, pôsobí proti únave, odstraňuje následky zranenia, rozprúdi lymfu, detoxikuje organizmus a posilňuje celkovú odolnosť človeka. Robí sa celotelová alebo čiastková masáž (ruky, nohy, chrbát).
Klasická masáž chrbta a šije 30 min. 18,00 €
Klasická masáž celotelová 60 min. 35,00 €

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI
Mimoriadne príjemná uvoľňujúca masáž, ktorá sa prevádza horúcimi kameňmi sopečného pôvodu. Kombináciou tepla, tlaku a vône klient zažíva skutočné blaho a príval energie.
Masáž lávovými kameňmi 60 min. 40,00 €
Masáž lávovými kameňmi 90 min. 50,00 €

HAWAISKÁ MASÁŽ
Od pradávna sa na Havajských ostrovoch praktikovali terapie Lomi-Lomi („milujúce ruky“). Masáž pozostáva zo špeciálnych techník, ktoré svojou rytmikou pripomínajúcou morské vlny. Má vysoký relaxačný účinok. Skutočná perla medzi masážami.
90 min. 47,00 €
BANKOVANIE CHRBTA
Staroveká terapia, kedy sa na telo prisávajú sklenené nádobky. Podtlak, ktorý v banke vznikne pomáha uvoľniť odpadové produkty hojenia, urýchľuje samotné hojenie. Následkom sú nebolestivé krvné podliatiny, ktoré do cca 14 dní zmiznú.
40 min. 26,00 €
MEDOVÁ MASÁŽ
Procedúra, pri ktorej sa pomocou medu a špeciálnych ťahov prečisťuje pokožka. Je výborná ako jarná očista tela, pretože odstraňuje toxíny nahromadené počas zimných mesiacov. Nesmie sa kombinovať s bankovaním.
20 min. 18,00 €
VÝCHODNÁ RELAX MASÁŽ HLAVY
Jemné dotyky navodia príjemný pocit uvoľnenia. Odstraňuje následky stresu a pôsobením na tlakové body odstraňuje migrény.
30 min. 22,00 €

EXKLUZÍVNE TVÁROVÉ A TELOVÉ OŠETRENIA

KVETINOVÝ ÚSMEV
Exkluzívne tvárové ošetrenie, ktoré vďaka výťažkom z čiernej orchidei upokojí, remineralizuje a rozžiari pokožku tváre. Váš úsmev rozkvitne.
70 min. 55,00 €
MAGICKÁ VÔŇA DIAĽOK (bez zábalu)
Opojná božská vôňa Vás prenesie na druhú stranu sveta, kde zažijete chvíle oddychu a relaxu, ako vo sne. Telové ošetrenie pozostáva z peelingu, masáže a zábalu.
60 min. 55,00 €
MAGICKÁ VÔŇA DIAĽOK (so zábalom)
Opojná božská vôňa Vás prenesie na druhú stranu sveta, kde zažijete chvíle oddychu a relaxu, ako vo sne. Telové ošetrenie pozostáva z peelingu, masáže a zábalu.
90 min. 75,00 €
HORÚCE DOTYKY
Dokonalé spojenie ohňa a dotykov pri masáži aromatickou sviečkou. Zbaví Vás únavy a napätia.
45 min. 40,00 €
NÁVRAT DO POHODY
Celotelový peeling dokonale vyčistí a prekrví pokožku, masáž aromatickou sviečkou jej prinavráti hebkosť a pocit pohody.
60 min. 55,00 €

RELAXAČNÉ TELOVÉ ZÁBALY

RAŠELINOVÝ ZÁBAL 20 min. 11,00 €
BAHENNÝ ZÁBAL 20 min. 11,00 €
Telové a ušné sviečky 1 ks 7,00 €

Termín je potrebné si objednať na tel.: 045 5244 600

Ceny sú uvedené vrátane DPH 20%. Cenník je platný od 15.11.2019