Najvýhodnejšie ponuky sú na našom webe - rezervujte online a ušetrite!
  Menu
Dospelí

Reštaurácia

Štýlová reštaurácia s kapacitou 56 miest a krytou terasou s kapacitou 36 miest ponúka príjemné posedenie s výhľadom na atraktívne prostredie nášho jazdeckého areálu. Ponúkame bohatý sortiment tradičných slovenských jedál, špecialít našej kuchyne ako aj výdatné obedové a raňajkové menu. Všetky jedlá sú pre vás pripravované s dôrazom na čerstvosť a kvalitu použitých surovín. Náš vyškolený personál vám ochotne poradí pri výbere vhodného vína, ktoré doplní váš zážitok z kvalitného jedla.

Otváracie hodiny

pondelok - piatok 10:00 - 20:00
sobota, nedeľa, prázdniny v SR, sviatky 10:00 - 20:00

Bar

V príjemnom prostredí nášho baru môžete absolvovať posedenie pri kávičke, drinku, kvalitnom vínku alebo inom chutnom nápoji.

Príďte si k nám posedieť s priateľmi, obchodnými partnermi alebo si len v pokoji vychutnať atmosféru Masarykovho dvora.

Umocnite váš zážitok z pobytu u nás návštevou nášho wellness centra alebo ubytovaním v našom penzióne.

Denné menu

Okrem stálej ponuky z jedálneho lístka pripravujeme každý týždeň niekoľko variánt denného menu. Každý pracovný deň majú návštevníci reštaurácie na výber z dvoch polievok a štyroch hlavnýc... ZOBRAZIŤ

Jedálny lístok

V bohatom jedálnom lístku Masarykovho dvora nájdu návštevníci reštaurácie okrem klasických mäsitých a bezmäsitých jedál aj tradičné jedlá Podpoľania či špeciality Masarykovho dvora. Vybra... ZOBRAZIŤ

Nápojový lístok

Teplé nápoje, vína, kvalitné whisky, rôzne druhy alkoholických aj nealkoholických nápojov a v sezóne mnoho typov limonád. To všetko sa dá nájsť v nápojovom lístku Masarykovho dvora.

... ZOBRAZIŤ

Divinové menu

Milovníci poľovníckych špecialít si u nás pochutnajú na tradičných jedlách z diviny. Na výber sú štyri hlavné sezónne jedlá, prípitok, predjedlo aj dezert.

... ZOBRAZIŤ