Podporte nás, máme otvorené   •   Raňajky na izbu a room service počas celého dňa   •   Predajňa   •   Rezervujte teraz, plaťte pri príchode!
Najvýhodnejšie ponuky sú na našom webe - rezervujte online a ušetrite!
  Menu
Dospelí

Jedinečný PIVOVAR Masarykov dvor

Jedinečný PIVOVAR Masarykov dvor

Milí naši priatelia, nesmierne nás teší, že Vám môžeme predstaviť  nového člena našej rodiny, známej pod značkou – Masarykov dvor. Je dominantnou a nenapodobiteľnou stavbou nášho rezortu a istotne mnohí tušíte, že sa jedná o dlhoočakávaný a svojím spôsobom jedinečný PIVOVAR.

Prv, než budeme môcť slávnostne prestrihnúť pásku a začať ochutnávať ten zlatistý mok, rozhodli sme sa vám túto stavbu priblížiť najprv v podobe vizualizácie. Už niekoľko mesiacov intenzívne pracujeme na tomto veľdiele pre pivných  fajnšmekrov, na ktoré sme už teraz tak veľmi pyšní. S nesmiernou pokorou rešpektujeme momentálnu COVIDovskú situáciu, ktorá nás trošku pribrzdila, no nezastavila! Tento projekt, tento náš nový prírastok Vám predstavíme po častiach. To, čo nás momentálne napĺňa nadšením  a dodáva nám silu dotiahnuť projekt do konca, je myšlienka, že konečne budeme mať vlastné pivo… A to už čoskoro! Momentálne sme v procese učenia sa, denne pod dohľadom odborníkov zbierame naše pivné skúsenosti a snažíme sa uvariť pre Vás to najlepšie pivo. No nebojte sa, neostaneme pri jednom. Tešiť sa môžete na jedinečné vône, farby, no hlavne chute. Či už to bude ležiak, zvrchu kvasená IPA ,ktorá sa odporúča k pikantným jedlám, alebo aromatickejšia a menej horká APA, vhodná k hamburgerom, šalátom, alebo grilovanému mäsu…Isté je však už teraz, že každý si príde na svoje.

Srdcom areálu, ktorý začína písať novú históriu Masarykovho dvora je samotná piváreň, ktorá je fascinujúca už svojím impozantným ,veľkosťou gotický chrám pripomínajúcim priestorom. V pravej časti budovy sa nachádza bar, kuchyňa, priestory zastrešujúce technológiu piva, sklady, kancelárie a prezentačná miestnosť . Ľavá strana pozostáva z priestrannej  kongresovej miestnosti, ktorá bude flexibilná a bude sa dať pretvoriť do 3 samostatných kongresových miestností. Jej multifunkčnosť je pre záujemcov o ponúkané služby istotou, že klienti budú môcť využiť tieto veľkoryso plánované priestory nielen na organizáciu školení, kongresov a firemných akcií, ale hlavne svadieb a veľkých rodinných stretnutí. Veľký výber  chutného a kvalitne pripraveného jedla v symbióze s ústretovým personálom sú pre našich hostí zárukou, že pobyt v našom pivovare bude pre nich nezabudnuteľným zážitkom. Bonusom pre záujemcov je ochutnávka rozličných druhov piva, spojená s komentovanou prehliadkou samotnej technológie jeho výroby. V pivovare samozrejme nesmie chýbať  miestnosť pre fajčiarov a sociálne zariadenie pre návštevníkov. A keďže technológie napredujú míľovými krokmi, nikoho neprekvapí, že to, čo sme kedysi videli len vo filmoch, môže byť už dnes priamo okolo nás. Súčasťou objektu pivovaru je nová technológia ozvučenia, špičkové dataprojektory, odhlučnené steny, obrovské svetloprepúšťajúce okno a iné zaujímavé vychytávky, ktoré dokážu splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Základným pilierom každého pivovaru je však ponúknuť kvalitné pivo a tak by sa areál mal stať miestom stretávania nielen milovníkov piva, ale aj odborníkov z tejto oblasti, prípadných konkurentov, ale aj  fanúšikov hudobných koncertov, keďže predpokladaná kapacita je až 600 návštevníkov…Plánovaný termín jeho otvorenia je na jar budúceho roka. Čaká nás ešte neľahká úloha – dotiahnuť tieto skvelé vizualizácie do úspešného konca, ale my sa nevzdávame, pokračujeme v začatej práci. Ako je o nás známe, všetko, čo si dokážete predstaviť, my vieme uskutočniť. Preto je pojem Masarykov dvor zárukou kvalitných služieb a verte, že chýry o  spokojnosti medzi návštevníkmi nielen nášho rázovitého a na zážitky bohatého Podpoľania, ale celého jedinečného Slovenska nie sú výmyslom. Veríme, že výsledkom  niekoľkoročného snaženia architektov, dizajnérov, stavbárov a odborníkov z oblasti pivného priemyslu bude jeden úžasný pivovar, ktorého duch a autenticita prinesú skvelé zážitky a radosť z konzumácie jedného z najstarších nápojov v histórii ľudstva…

< späť na aktuality