Podporte nás, máme otvorené   •   Raňajky na izbu a room service počas celého dňa   •   Predajňa   •   Rezervujte teraz, plaťte pri príchode!
Najvýhodnejšie ponuky sú na našom webe - rezervujte online a ušetrite!
  Menu
Dospelí

Svadby

Elegancia a štýl snúbiace sa v našich priestoroch sú ideálnym miestom pre usporiadanie vášho veľkého dňa.

Či už plánujete veľkú tradičnú svadbu alebo malé komorné posedenie v kruhu najbližších, sme pripravení vyjsť vám v ústrety.

Radi si s vami prejdeme plány na váš veľký deň od A po Z, aby sme spolu ušili vašu svadbu na mieru. Ponúkneme vám inšpirácie vo forme svadobného menu alebo návrhu na výzdobu, prípadne vám vytvoríme jedinečnú ponuku, ktorá spraví z vášho svadobného dňa nezabudnuteľný zážitok. Pomôžu nám pri tom naši garantovaní dodávatelia, ktorí sú zárukou vysokej kvality.

Pre novomanželov je k dispozícii bezplatne novomanželský apartmán, kde sa môžu zregenerovať po ich síce nádhernom svadobnom, ale predsa náročnom dni.

fk

Pre romantické nevesty máme k dispozícii krásne vyzdobené svadobné koče, ktoré vás privezú do „nového života“ alebo ich spolu s našimi ušľachtilými koňmi môžete využiť ako pozadie pre naozaj originálne svadobné fotografie.

Je veľa toho, čo vám vieme ponúknuť, príďte sa o tom presvedčiť osobne. Radi vás u nás privítame a zorganizujeme vaše svadby a oslavy.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č.: +421 905 748 081


Stanka a Juraj

Vybrať si pre našu svadobnú hostinu Jazdecko a športovo – rekreačný areál Masarykov dvor bola tá najlepšia voľba!!! Ďakujeme za úžasné jedlo, flexibilný personál, vynikajúcu obsluhu…

ZOBRAZIŤ

Manželia Melicheroví

V krásnych priestoroch Masarykovho Dvora sme prežili náš rozprávkový svadobný deň 20.6.2020. Od začiatku sme boli spokojní s profesionalitou a organizovaním svadobných výstav a ochutnávok.

ZOBRAZIŤ

Peťka a Tibis

Miesto, kde sa mal odohrávať náš najkrajší deň, sme si vybrali aj kvôli jedinečnej amosfére, ktorou tento areál dýcha. Krásy Podpoľania a tradícii sú tu všade prítomné.

ZOBRAZIŤ

Manželia Píšoví

Svadbu na Masarykovom dvore sme mali 31.5.2019. Výzdobu ste nám robili vy a boli sme s ňou veľmi spokojní. Prístup personálu bol počas príprav ako aj počas hostiny vynikajúci.

ZOBRAZIŤ

Manželia Žiakoví

Našu svadbu na Masarykovom dvore sme si užili od začiatku až po samotný koniec. Už od prvého stretnutia so svadobnou koordinátorkou sme vedeli, že náš výber je najlepší.

ZOBRAZIŤ

Paula a Jakub

V prvom rade sme sa chceli ešte raz poďakovať, všetko prebehlo bez problémov a akýchkoľvek konfliktov, boli sme veľmi spokojní ako s jedlom, priestorom, tak aj s prístupom.

ZOBRAZIŤ