Najvýhodnejšie ponuky sú na našom webe - rezervujte online a ušetrite!
  Menu
Dospelí

Využite pestrú ponuku našich služieb

Jazdecký a športovo-rekreačný areál Masarykovho dvora ponúka široké možnosti jeho využitia nielen formou ubytovania. Či už ide o svadby a oslavy všetkých druhov v priestoroch reštaurácie, kongresy a konferencie v dvoch konferenčných miestnostiach, wellness centrum alebo jazda na koni v krytej jazdiarni. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie a spolu s výletmi do okolia plnohodnotne využijú čas strávený na Podpoľaní celé rodiny.

fk

Náš areál s penziónom a wellness je vzdialený len 14 km od mesta Zvolen a 8 km od mesta Detva, vďaka čomu ponúka skvelú alternatívu ubytovania v prírodnom prostredí neďaleko okresných miest.

Svadby a oslavy

Či už plánujete veľkú tradičnú svadbu alebo malé komorné posedenie v kruhu najbližších, sme pripravení vyjsť vám v ústrety. Radi si s vami prejdeme plány na váš veľký deň od A po Z, aby sme spolu ušili vašu svadbu snov na mieru.

ZOBRAZIŤ

Kongresy a firemné podujatia

Areál Masarykovho dvora ponúka svojim klientom usporiadanie kongresov a rôznych firemných podujatí či prezentácií. K dispozícii je malá aj veľká kongresová hala s celkovou kapacitou viac ako 300 osôb.

ZOBRAZIŤ

Jazda na koni a koči

Ubytovaným klientom aj externým návštevníkom ponúkame služby spojené s jazdou na koni, jazdy s inštruktorom, vozenie pre deti, prenájom svadobného koča a mnoho iného.

ZOBRAZIŤ

Podujatia a atrakcie pre najmenších

Areál Masarykovho dvora je ako stvorený nielen pre vás, ale aj pre vaše ratolesti. Pre vaše deti sme pripravili detské ihriská, detské menu v reštaurácii, vozenie na koníkoch a pravidelné detské podujatia.

ZOBRAZIŤ

Požičovňa bicyklov

Návštevníci sa môžu vydať na cyklopotulky po okolí a vychutnať si krásy okolitej podpolianskej prírody. Ponúkame Vám možnosť požičať si bicykel v našej požičovni bicyklov priamo  na Masarykovom dvore.

ZOBRAZIŤ

Doplnkové služby

Naši návštevníci si môžu dopriať relax pri biliardovom stole, šípkach či stolnom tenise.

ZOBRAZIŤ