Menu
Dospelí

Využite pestrú ponuku našich služieb

Jazdecký a športovo-rekreačný areál Masarykovho dvora ponúka široké možnosti jeho využitia. Či už ide o svadby a oslavy všetkých druhov v priestoroch reštaurácie, kongresy a konferencie v dvoch konferenčných miestnostiach, wellness centrum alebo jazda na koni v krytej jazdiarni. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie a spolu s výletmi do okolia plnohodnotne využijú čas strávený na Podpoľaní celé rodiny.

fk

Svadby a oslavy

Či už plánujete veľkú tradičnú svadbu alebo malé komorné posedenie v kruhu najbližších, sme pripravení vyjsť vám v ústrety. Radi si s vami prejdeme plány na váš veľký deň od A po Z, aby sme spolu ušili vašu svadbu snov na mieru.

ZOBRAZIŤ

Kongresy a firemné podujatia

Areál Masarykovho dvora ponúka svojim klientom usporiadanie kongresov a rôznych firemných podujatí či prezentácií. K dispozícii je malá aj veľká kongresová hala s celkovou kapacitou viac ako 300 osôb.

ZOBRAZIŤ

Jazda na koni a koči

Ubytovaným klientom aj externým návštevníkom ponúkame služby spojené s jazdou na koni, jazdy s inštruktorom, vozenie pre deti, prenájom svadobného koča a mnoho iného.

ZOBRAZIŤ

Podujatia a atrakcie pre najmenších

Areál Masarykovho dvora je ako stvorený nielen pre vás, ale aj pre vaše ratolesti. Pre vaše deti sme pripravili detské ihriská, detské menu v reštaurácii, vozenie na koníkoch a pravidelné detské podujatia.

ZOBRAZIŤ