Podporte nás, máme otvorené   •   Raňajky na izbu a room service počas celého dňa   •   Predajňa   •   Rezervujte teraz, plaťte pri príchode!
Najvýhodnejšie ponuky sú na našom webe - rezervujte online a ušetrite!
  Menu
Dospelí

Neobyčajná jeseň na Masarykovom dvore

Neobyčajná jeseň na Masarykovom dvore

Čaro obyčajných vecí,

alebo neobyčajná jeseň na Masarykovom dvore.

Pestré farby prírodných scenérií, oddych a pohoda,rodinná atmosféra a ako bonus – príspevok na celú tú parádu od Vášho zamestnávateľa.

Jedinečná príležitosť, ako využiť rekreačný poukaz v posledných lúčoch odchádzajúceho leta…

Jeseň u nás na Podpoľaní je totiž naozaj očarujúca.

Stačí sadnúť do auta, vlaku, či autobusu, prísť sa k nám ubytovať a nechať sa unášať ako  šarkan na oblohe, ktorého poháňa vietor… Aj keď ho nevidíme, je silný a pritom tak jemný a príjemný.  Na našom dvore o imaginárny ,,vietor,, núdza veru nebude.  Čaká na Vás prechádzka na koči krásnou prírodou,  alebo jazda na koni v našej jazdiarni. Taktiež si môžete zapožičať bicykel a spoznávať  Podpoľanie na dvoch kolesách, alebo aj pešo.

Deti si môžu zaskákať na skákacom hrade, trampolíne, povoziť sa na našich motokárach, či dokonca chytiť ,,zlatú,, rybku, alebo skôr pstruha v našom jazierku. Dospelí majú možnosť zrelaxovať svoje unavené telo vo wellness centre, zaplávať si v bazéne, vypotiť sa v saune, alebo oddýchnuť po príjemnej masáži na lehátku…proste vypnúť . A nakoniec celá rodinka, jak sa patrí, doplní energiu v našej reštaurácii, ktorá ponúka vynikajúce jedlá z naozaj kvalitných surovín od našich lokálnych dodávateľov. Lákavá je aj predstava len tak vychutnať kávičku s knižkou v ruke, prostredníctvom ktorej sa ponoríte do ďalšieho jedinečného príbehu…

No a nakoniec pred cestou domov nesmiete zabudnúť navštíviť našu predajničku s ponukou tradičných slovenských výrobkov a kúpiť darček pre svojich blízkych,alebo aj pre seba. Je už na vás, či to bude nejaký milý spomienkový suvenír,alebo niečo ,,do bruška,,.Dôležité je však vedieť, že náš rezort je pre vás bezpečným miestom na vašu oneskorenú dovolenku,pretože stredné Slovensko a konkrétne Podpoľanie stále patrí z hľadiska ochorenia koronavírusu medzi najmenej postihnuté oblasti našej krajiny.Takže dlho nerozmýšľajte,sme tu pre vás a ponuka na strávenie pár príjemných dní v našom areáli je naozaj pestrá.

Tešíme sa na vašu návštevu, priatelia!

< späť na aktuality