Najvýhodnejšie ponuky sú na našom webe - rezervujte online a ušetrite!
  Menu
Dospelí

Jarné prázdniny sú obdobie relaxu a oddychu

Jarné prázdniny sú obdobie relaxu a oddychu

Jarné prázdniny, to je možnosť stráviť dni so svojimi deťmi a popri tom zažiť kopec zábavy.👨‍👩‍👧‍👦Práve Masarykov dvor je miesto na to ako stvorené. Len u nás zažijete na jednom mieste zábavu, relax… Pre našich návštevníkov máme k dispozícii krásne wellness centrum, v ktorom na Vás čaká bazén, vírivka, rôzne typy sáun, tepidárium, možnosť masáží alebo zábalov. Ďalej tu máme koníky, návštevníci si môžu naše kone nielen pohladiť, ale aj sa na nich povoziť. Jazdiť sa dá v krytej jazdiarni so sprievodom alebo s inštruktorom. Tím profesionálov je k dispozícii aj pre tých, ktorí majú záujem naučiť sa jazdiť na koni sami počas desiatich lekcií školy jazdy na koni.

Naša reštaurácia uspokojí aj vaše mlsné jazýčky, z našej širokej ponuky jedál, nápojov si vyberie naozaj každý a po dobrom jedle si môžete vychutnať pri kávičke aj jeden z našich výborných dezertov.

Očakávame krásnu jar plnú teplých slnečných lúčov, ktoré budú tým najlepším spoločníkom na zaujímavé výlety po okolí či už na chrbte koníka alebo bicykla na novovybudovaných cyklotrasách.

Čo viac dodať ako… TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU!
🤩🐎🏊‍♀️🚴‍♂️🎲💕
*skvelá možnosť ako využiť REKREAČNÝ POUKAZ*

< späť na aktuality