Najvýhodnejšie ponuky sú na našom webe - rezervujte online a ušetrite!
  Menu
Dospelí

Ako vybrať vhodné priestory pre firemné podujatia?

Ako vybrať vhodné priestory pre firemné podujatia?

Hľadáte reprezentatívne priestory pre kongres, seminár, školenie, firemné prezentácie, teambuildingové eventy a s nimi súvisiace športové a kultúrne podujatia? Ak chcete mať istotu, že vaše podujatie bude profesionálne zabezpečené a zároveň si ho môžete užiť s pocitom, že je o všetko postarané, vybrali ste si správne miesto. Ak totiž organizujete jednodňové, či viacdňové školenie, nie je to také jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Školenia bývajú únavné a ľudia veľmi ľahko strácajú pozornosť. Zároveň si všímajú, aké miesto ste si ako firma vybrali a hodnotia aj celkovú organizáciu a preto si treba vedieť vybrať správne miesto a ľudí, ktorí sa postarajú o hladký priebeh celého podujatia.

Ako by mala vyzerať konferenčná miestnosť ?

Konferenčná miestnosť by mala byť určená iba na tento účel. Mnohokrát sa stáva, že sa z rôznych reštauračných priestorov stane improvizované miesto školenia. Takéto priestory spĺňajú iné podmienky, ako by mala mať konferenčná miestnosť. A aké sú to podmienky? Konferenčná miestnosť by mala byť svetlá, vzdušná a priestranná, aby ste v nej dokázali zorganizovať menšie, ale aj väčšie školenia. V letných mesiacoch je potrebný klimatizovaný priestor, v zimných mesiacoch musí byť primerane vykúrená, ale dôležitá je aj možnosť vetrania. Nevyhnutnosťou je pohodlné sedenie a pevné stoly. Samozrejmosťou sú neutrálne a nerušivé farby a nevtieravá výzdoba, aby ste po celý čas udržali pozornosť všetkých účastníkov.

 

Poloha hotela zohráva dôležitú úlohu

Je všeobecne známe, že súčasťou školenia nie sú len formality a dlhé sedenie v konferenčnej miestnosti. S ohľadom na túto skutočnosť si firmy pre svoje konferencie v súčasnosti vyberajú rôzne netradičné lokality. Ponuky môžu zahŕňať školenie v atraktívnom prostredí hôr, spojené s wellness pobytom, prípadne s rôznymi športovými, či kultúrnymi akciami daného regiónu. Dôležité je preto vybrať si polohu hotela aj s ohľadom na ponúkané možnosti, ktoré môžu spestriť pobyt účastníkom školenia. Komfortom a bohatou ponukou aktivít oslovíte každého, kto prejaví záujem o netradičné strávenie voľného času v danom rezorte. Výhodou je, ak má hotel vlastnú hotelovú reštauráciu, kde vám vedia pripraviť pre vašich hostí občerstvenie, prípadne celkové menu s ohľadom aj na neobvyklé priania svojich zákazníkov.

 
 
 

Spoľahlivé internetové pripojenie a relax

V súčasnosti si pri výbere konferenčnej miestnosti treba dávať pozor aj na to, či vám hotel ponúka kvalitné internetové pripojenie. V dobe moderných technológií a prezentácií to oceníte vy, aj vaši hostia. Je veľmi dôležité, aby v konferenčných miestnostiach bolo vyhovujúce internetové pripojenie a aby vám pri školeniach neobmedzovali rýchlosť pripojenia hoteloví hostia, či recepcia.

A čo Vám ponúkame my ?

Na základe uvedených skutočností je vám jasné, že ak si vyberiete hotel s možnosťou relaxu, upevníte si záujem a pozornosť svojich klientov a tiež udržíte dobré meno vašej spoločnosti. Náš penzión je miesto, ktoré spĺňa všetky parametre pre úspešné zrealizovanie vami poriadanej akcie. V našom areáli ponúkame pre vašich klientov po celodennom školení zaslúžený oddych, ktorý určite ocenia. Ponuka na relaxáciu je veľmi bohatá. U nás v Masarykovom dvore si vychutnáte wellness, kde sa nachádza bazén, vírivka, rôzne typy sáun, tepidárium a ďalšie možnosti harmonizácie tela i duše. Náš rezort poskytuje služby naozaj pre každého. Vaši klienti môžu spoznávať nami ponúkané atrakcie malebného regiónu Podpoľania – cyklotrasy, jazda v sedle koňa, alebo viac, či menej náročných túrach po okolí – v lete pešie, v zime na bežkách, alebo snežniciach. Ubytujte svojich hostí u nás a získate tak na jednom mieste ubytovanie, oddych, reštauráciu a miesto na vzdelávanie.

Tešíme sa na vás.

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú kalkuláciu

Typ akcie

Firemná akciaKongresTeambuildingSúkromná akciaSvadbaSpoločenský večerIné

Počet izieb

Ubytovaní hostia

Hostia na evente

Dátum od

Dátum do

CATERING

Coffeebreak

Obed

Večera

Raut

AKTIVITY

Bicykle

Wellness

Kone / jazda na koči

Masáž

OBJEDNÁVATEĽ

Vaše meno

Názov spoločnosti

E-mail

Telefón

Iné požiadavky

 
ÁNO: týmto potvrdzujem, že som si prečítal/a Všeobecné obchodné podmienky

ÁNO: súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel.

< späť na aktuality