Svadby a oslavy

svadby

Elegancia a štýl snúbiace sa v našich priestoroch sú ideálnym miestom pre usporiadanie Vášho veľkého dňa. Či už plánujete veľkú tradičnú svadbu, alebo malé komorné posedenie v kruhu najbližších, sme pripravení vyjsť Vám v ústrety.

Radi si s Vami prejdeme plány na Váš veľký deň od A po Z, aby sme spolu ušili Vašu svadbu na mieru. Ponúkneme Vám inšpirácie vo forme svadobného menu, alebo návrhu na výzdobu, prípadne Vám vytvoríme jedinečnú ponuku, ktorá spraví z Vášho svadobného dňa nezabudnuteľný zážitok. Pomôžu nám pri tom naši garantovaní dodávatelia, ktorí sú zárukou vysokej kvality.

novomazelsky apartman 01Pre novomanželov je k dispozícii bezplatne novomanželský apartmán, kde sa budú môcť zregenerovať po ich síce nádhernom svadobnom, ale predsa náročnom dni.

Pre romantické nevesty máme k dispozícii krásne vyzdobené svadobné koče, ktoré Vás privezú do „nového života“, alebo ich spolu s našimi ušľachtilými koňmi môžete využiť ako pozadie pre naozaj originálne svadobné fotografie.

Je veľa toho, čo Vám vieme ponúknuť, príďte sa o tom presvedčiť osobne. Radi Vás u nás privítame a zorganizujeme vaše svadby a oslavy.

svadby - sala

svadby - vyzdoba

svadby - detail