Charakteristika

podpolanie

Podpoľanie – krásny kraj v srdci Slovenska, ktorý si v priebehu dejín všimli umelci rôznych žánrov. Malebný kraj, so svojou dominantou Poľanou, v ktorej tieni sa skrývajú rozľahlé lesy a horské lúky, dravé vodné toky, množstvo zveri… Tieto krásy dlho čakali na svoje objavenie a my im chceme v tejto snahe pomáhať. Náš areál bol vybudovaný a stavia na tradíciách svojho „rodného kraja“.

Chcete si zajazdiť, chcete si zašportovať, alebo si jednoducho oddýchnuť? To všetko je u nás možné takpovediac pod jednou strechou. Pre skúsenejších z Vás ponúkame jazdenie na jazdeckých koňoch v našej krytej jazdiarni, alebo na vychádzkach do prírody. Pre tých z Vás, ktorí kone doteraz obdivovali len pevne stojac na zemi ponúkame jazdeckú školu, ktorá Vás privedie bližšie k týmto ušľachtilým zvieratám. Okolie ale nemusíte spoznávať len z chrbta koňa, môžete si ho pozrieť aj počas vyhliadkových jázd na našich pohodlných kočoch.

Naše služby poskytujeme pre každého kto chce spoznávať atrakcie regiónu Podpoľania či už z chrbta krásneho koňa, zo sedla bicykla, alebo na viac či menej náročných túrach po okolí – v lete peších, v zime na bežkách, alebo snežniciach. Vo výbere pre Vás najvhodnejšej alternatívy Vám ochotne pomôže náš vyškolený personál, ktorý Vám poskytne informácie o najzaujímavejších atrakciách okolia.

Toto všetko v spojení s pohodlným a štýlovým ubytovaním v našom penzióne a tradičnou gastronómiou v našej reštaurácii pre Vás vytvorí vhodné podmienky na relax a aktívny odpočinok.

Samozrejme nezabudli sme ani na Vaše ratolesti, pre ktoré pripravujeme detské ihrisko a rôzne iné aktivity.

Plánujete oslavy, zásnuby, svadbu? Spojte svoj veľký deň s Masarykovým dvorom a oslávte významné životné udalosti v našich elegantných priestoroch. Náš tím je tu pre Vás, aby splnil Vaše želania a pomohol vytvoriť nezabudnuteľný zážitok pre Vás a Vašich blízkych.

Naše priestory sú pripravené pre firemné rokovania, kongresy a eventy. Ukážte svojim obchodným partnerom náš krásny kraj, upevnite vzťahy na pracovisku v príjemnom a inšpirujúcom prostredí Podpoľania.